GhT-Entertaiment
Daca vezi aceasta pagina inseamna ca nu ai cont sau nu esti logat.
Daca doresti doar sa vizualizezi forumul poti apasa pe "x-ul" din josul imaginii si acesta imagine nu va mai fi afisata.

Pentru o vizualizare mai buna a acestui forum va recomandam :

Va uram o zi buna in continuare si o navigare cat mai placuta pe acest forum !

Cum sa folositi punctele?

In jos

Cum sa folositi punctele?

Mesaj  Draky la data de Lun Dec 20, 2010 11:47 am

La fiecare post pe forum primiti un numar de puncte : "Entertaiment Points", "Reputation"-Atunci cand iti apreciaza un membru postul, iar aici veti afla cum le puteti folosi :

1. Schimbarea numelui : Cel putin 150 Entertaiment Points/Cel putin 20 Reputation
2. Un drept pe forum : Cel putin 300 Entertaiment Points pt. Helper Moderator, 400 pt. Moderator, 900 pt. Global Moderator, fiecare pe o perioada de 60 zile. Iar 40 Reputation pt. Helper Moderator, 45 pt. Moderator, 60 Global Moderator
Trebuie sa alegeti daca platiti cu Entertaiment Points sau Reputation.

Puteti sa va folositi punctele pt. schimbarea numelui la fiecare 31 de zile. --->Punctele nu vor ramane aceleasi dupa cerere.
Puteti sa va folositi punctele pt. un drept pe forum la fiecare 50 de zile. --->Punctele nu vor ramane aceleasi dupa cerere.

Model cerere :

Nume pe Forum :
Nr. puncte :
Tipul de puncte folosit : Entertaiment Points/Reputation
Ce doriti :

Atentie
Exclamation : Toate cererile se fac in "topicuri" noi

Ultima editare efectuata de catre Draky in Mier Mar 02, 2011 10:02 pm, editata de 6 ori (Motiv : Am uitat sa il pun ca Post-it)

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Zombie Plague

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Uitati-va la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , ca sa puteti sti cum sa folositi forumul si care este regulamentul lui!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Draky
Forum Owner
Forum Owner

Zodiac : Balanta Bivol
Data de inscriere : 13/12/2010
Varsta : 21
Localizare : Nici eu nu stiu
Stare de spirit : Sooper Buna

Vezi profilul utilizatorului http://ght-entertaiment.forumz.ro

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: