GhT-Entertaiment
Daca vezi aceasta pagina inseamna ca nu ai cont sau nu esti logat.
Daca doresti doar sa vizualizezi forumul poti apasa pe "x-ul" din josul imaginii si acesta imagine nu va mai fi afisata.

Pentru o vizualizare mai buna a acestui forum va recomandam :

Va uram o zi buna in continuare si o navigare cat mai placuta pe acest forum !

Nr. 2 Entertaiment-News

In jos

Important Nr. 2 Entertaiment-News

Mesaj  Draky la data de Dum Iun 19, 2011 3:38 pm

Dupa o pauza de jumatate de an echipa GhT Entertaiment si-a facut aparitia pt. a ajuta la dezvoltarea forumului si a serverelor noastre.
Am reusit multe lucruri pe care ni le propusesem dar au ramas destule care trebuie puse in practica.Un radio de exemplu. La asta lucram acum dar din pacate am intampinat niste mici(mari) dificultati...Ramane doar sa asteptam sa se rezolve aceste probleme.
In privinta forumului...pai nu mai sunt multe de facut...Acum trebuie pusa la punct decat categoria "Sport" .
In aceasta vacanta cat si la inceputul anului scolar vom incerca sa fim cat mai activi posibil, sa facem noi concursuri, noi premii, noi jocuri.
Tot de astazi forumul nostru are si un nou ID : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] / [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Acesta nu a fost un nr propriu-zis al ziarului "Entertaiment News" ci a fost doar ca un bonus al reintoarcerii noastre inapoi in comunitate.

O zi buna in continuare!

Subiect scris de catre Draky.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Zombie Plague

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Uitati-va la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , ca sa puteti sti cum sa folositi forumul si care este regulamentul lui!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Draky
Forum Owner
Forum Owner

Zodiac : Balanta Bivol
Data de inscriere : 13/12/2010
Varsta : 21
Localizare : Nici eu nu stiu
Stare de spirit : Sooper Buna

Vezi profilul utilizatorului http://ght-entertaiment.forumz.ro

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: